Jeta në hungarisht

Përkthim: jeta, Fjalor: shqip » hungarisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
hungarisht
Përkthime:
élet, életet, életben, az élet, életét
Jeta në hungarisht
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: jeta

jeta dhe vdekja, jeta e gjergj fishtes, jeta dhe veprat e shekspirit, jeta funit, jeta osh qef, jeta fjalor gjuhësor hungarisht, jeta në hungarisht

Përkthime

  • jehonë në hungarisht - utózengés, visszhang, ECHO, az ECHO, visszhangot, visszhangja
  • jelek në hungarisht - mellény, mellényt, vest, mellények
  • jetim në hungarisht - árva, ritka betegségek, gazdátlan, ritka betegség elleni, a ritka betegségek
  • jetoj në hungarisht - él, élő, élni, élnek
Fjalë të rastësishme
Jeta në hungarisht - Fjalor: shqip » hungarisht
Përkthime: élet, életet, életben, az élet, életét