Jeta në ukrainisht

Përkthim: jeta, Fjalor: shqip » ukrainisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
ukrainisht
Përkthime:
лейтенанти, життя
Jeta në ukrainisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: jeta

jeta dhe vdekja, jeta e gjergj fishtes, jeta dhe veprat e shekspirit, jeta funit, jeta osh qef, jeta fjalor gjuhësor ukrainisht, jeta në ukrainisht

Përkthime

  • jehonë në ukrainisht - луна, відлуння, голосний, репродукція, звучний, наслідувати, віддзеркалюваний, ...
  • jelek në ukrainisht - пояси, жилет, жилетка, жилетку
  • jetim në ukrainisht - сирітський, сирота
  • jetoj në ukrainisht - товариський, годний, спроможність, побувати, придатний, наступити, встати, ...
Fjalë të rastësishme
Jeta në ukrainisht - Fjalor: shqip » ukrainisht
Përkthime: лейтенанти, життя