Lundra në anglisht

Përkthim: lundra, Fjalor: shqip » anglisht

boat
lundra në anglisht

Përkthime shtesë: lundra

otter, barges, and barges

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: lundra

lundra fjalor gjuhësor anglisht, lundra berat, lundra bloom, lundra ambikapur, lundra dhe flamuri poezi, lundra dhe flamuri, lundra në anglisht

Përkthime

lumturi në anglisht - happiness, bliss, felicity, joy, happily
lumë në anglisht - river, stream, the river, the stream
lus në anglisht - ask, beseech, pray, solicit, beg
lyej në anglisht - retouch, lubricate, dye, overspread, whitewash, paint
çimçakëz në anglisht - chewing, gum

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Lundra në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: boat, otter, barges, and barges