Lundra në spanjisht

Përkthim: lundra, Fjalor: shqip » spanjisht

embarcación, buque, bote, barca, barco
lundra në spanjisht

Përkthime shtesë

nutria, la nutria, nutria de, nutrias, de nutria

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

lundra fjalor gjuhësor spanjisht, lundra berat, lundra bloom, lundra ambikapur, lundra dhe flamuri poezi, lundra dhe flamuri, lundra në spanjisht

Përkthime

lumturi në spanjisht - felicidad, la felicidad, alegría, dicha, ventura
lumë në spanjisht - río, del río, el río, rio, río de
lus në spanjisht - preguntar, pedir, hacer, solicitar, pedirle, pordiosear, suplicar, ...
lyej në spanjisht - retoque, de retoque, retocar, del retoque, retoque de, pintar, tinte, colorar, ...
përmendore në spanjisht - refresco, actualización, de actualización, repaso, de repaso, conmemorativo, monumento

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Lundra në spanjisht - Fjalor: shqip » spanjisht
Përkthime: embarcación, buque, bote, barca, barco, nutria, la nutria, nutria de, nutrias, de nutria