Lundra në ukrainisht

Përkthim: lundra, Fjalor: shqip » ukrainisht

шлюпка, човен
lundra në ukrainisht

Përkthime shtesë

видра, видри

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

lundra fjalor gjuhësor ukrainisht, lundra berat, lundra bloom, lundra ambikapur, lundra dhe flamuri poezi, lundra dhe flamuri, lundra në ukrainisht

Përkthime

lumturi në ukrainisht - щастя, счастье
lumë në ukrainisht - річка, ріка, река, потік, суперництво, конкуренція
lus në ukrainisht - запитати, спитати, прохати, слугувати, прощення, попрохати, просіть
lyej në ukrainisht - ретуш, ретушь, намалювати, пофарбувати, колір, фарба, фарбувати
qysh në ukrainisht - від, от, як

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Lundra në ukrainisht - Fjalor: shqip » ukrainisht
Përkthime: шлюпка, човен, видра, видри