Lundra në sllovenisht

Përkthim: lundra, Fjalor: shqip » sllovenisht

ladja, barka
lundra në sllovenisht

Përkthime shtesë

vidra, vidre, vidro, otter, vider

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

lundra fjalor gjuhësor sllovenisht, lundra berat, lundra bloom, lundra ambikapur, lundra dhe flamuri poezi, lundra dhe flamuri, lundra në sllovenisht

Përkthime

detyrim në sllovenisht - odgovornost, odgovornostjo, odgovornosti, obveznost, obveznosti
lumturi në sllovenisht - sreča, sreče, srečo, veselje, veselost, radost
lumë në sllovenisht - river, reka, rečni, reke, reko
lus në sllovenisht - vprašajte, vprašati, prosi, vprašam, prosit, žebrat
lyej në sllovenisht - retuširanje, retouch, za retuširanje, retuširati, retuširate, líčit, barva, lak, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Lundra në sllovenisht - Fjalor: shqip » sllovenisht
Përkthime: ladja, barka, vidra, vidre, vidro, otter, vider