Lundra në danisht

Përkthim: lundra, Fjalor: shqip » danisht

skib, båd
lundra në danisht

Përkthime shtesë

odder, Otter, odderen, Otteren, oddere

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

lundra fjalor gjuhësor danisht, lundra berat, lundra bloom, lundra ambikapur, lundra dhe flamuri poezi, lundra dhe flamuri, lundra në danisht

Përkthime

lumturi në danisht - lykke, glæde, lykkelig, lykken
lumë në danisht - flod, river, floden, flodens
lus në danisht - spørge, bede, anmode, beder, stille
lyej në danisht - retouchere, retouchering, retouch, retoucheringsniveauet, eftergå, farve, kulør, maling, ...
mjekër në danisht - hage, hagen, chin, skæg

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Lundra në danisht - Fjalor: shqip » danisht
Përkthime: skib, båd, odder, Otter, odderen, Otteren, oddere