Shpejt në anglisht

Përkthim: shpejt, Fjalor: shqip » anglisht

early, soon, quickly
shpejt në anglisht

Përkthime shtesë: shpejt

soon, quickly, fast, rapidly, speedily

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Sinonime & Përkthime: shpejt

quickly
 • shpejt
 • fët
 • vrik
 • me ngut
 • fët-e-fët
 • fishek

soon
 • shpejt
 • pas pak

fast
 • shpejt
 • krejt
 • puthitur

rapidly
 • shpejt

at full pelt
 • shpejt
 • në zhvillim të sipër

express
 • shpejt

quick
 • shpejt
 • vrik

before long
 • së shpejti
 • shpejt

speedily
 • shpejt
 • pa vonesë

chop-chop
 • shpejt

apace
 • shpejt

not far off
 • jo gjatë
 • shpejt

trippingly
 • lirisht
 • shpejt

Fjalë të ngjashme: shpejt

shpejt fjalor gjuhësor anglisht, shpejt festove, shpejt kaluan kater vjet, shpejt dhe shijshme, shpejt me, shpejt dhe shijshem, shpejt në anglisht

Përkthime

produktiviteti në anglisht - productivity, the productivity, of productivity
shpatull në anglisht - shoulder, spatula, spreader, scapula, spoonbill
shpatë në anglisht - sword, saber, blade, the sword
shpejtoj në anglisht - speed, hasten, accelerate, quicken, precipitate, hurry
shpejtuar në anglisht - speed, speed up, accelerated, expedited, accelerate, hurried

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Shpejt në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: early, soon, quickly, soon, quickly, fast, rapidly, speedily