Shpejt në sllovenisht

Përkthim: shpejt, Fjalor: shqip » sllovenisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
sllovenisht
Përkthime:
časna, brzd, hitro, kmalu, prej, takoj, ko
Shpejt në sllovenisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: shpejt

shpejt festove, shpejt kaluan kater vjet, shpejt dhe shijshme, shpejt me, shpejt dhe shijshem, shpejt fjalor gjuhësor sllovenisht, shpejt në sllovenisht

Përkthime

  • shpatull në sllovenisht - rama, ramo, shoulder, rame, ramen
  • shpatë në sllovenisht - meč, sword, mečem, meča
  • shpejtoj në sllovenisht - hitrost, hitrosti, vrtljajev, hitro, hitrostjo
  • shpejtuar në sllovenisht - hitrost, hitrosti, vrtljajev, hitro, hitrostjo
Fjalë të rastësishme
Shpejt në sllovenisht - Fjalor: shqip » sllovenisht
Përkthime: časna, brzd, hitro, kmalu, prej, takoj, ko