Shpejt në latinisht

Përkthim: shpejt, Fjalor: shqip » latinisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
latinisht
Përkthime:
cito, celeriter, mane, mox
Shpejt në latinisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: shpejt

shpejt festove, shpejt kaluan kater vjet, shpejt dhe shijshme, shpejt me, shpejt dhe shijshem, shpejt fjalor gjuhësor latinisht, shpejt në latinisht

Përkthime

  • shpatë në latinisht - ensis, ferrum, gladius
  • shpejtoj në latinisht - festino
Fjalë të rastësishme
Shpejt në latinisht - Fjalor: shqip » latinisht
Përkthime: cito, celeriter, mane, mox