Shpejt në lituanisht

Përkthim: shpejt, Fjalor: shqip » lituanisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
lituanisht
Përkthime:
anksti, greitai, netrukus, greičiau, tik, kai tik
Shpejt në lituanisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: shpejt

shpejt festove, shpejt kaluan kater vjet, shpejt dhe shijshme, shpejt me, shpejt dhe shijshem, shpejt fjalor gjuhësor lituanisht, shpejt në lituanisht

Përkthime

  • shpatull në lituanisht - petys, pečių, peties, mentės, mentė
  • shpatë në lituanisht - kalavijas, kardas, kalaviją, kardą, puses
  • shpejtoj në lituanisht - paskubėti, greitis, greičio, spartos, greitį, sparta
  • shpejtuar në lituanisht - greitis, greičio, spartos, greitį, sparta
Fjalë të rastësishme
Shpejt në lituanisht - Fjalor: shqip » lituanisht
Përkthime: anksti, greitai, netrukus, greičiau, tik, kai tik