Shpejt në gjermanisht

Përkthim: shpejt, Fjalor: shqip » gjermanisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
gjermanisht
Përkthime:
schnell, früh, bald, nächstens, zeitig, baldig, gleich, schneller, demnächst, sobald, dürr, flugs, Kürze, rasch
Shpejt në gjermanisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: shpejt

shpejt festove, shpejt kaluan kater vjet, shpejt dhe shijshme, shpejt me, shpejt dhe shijshem, shpejt fjalor gjuhësor gjermanisht, shpejt në gjermanisht

Përkthime

  • shpatull në gjermanisht - achsel, brüstung, schulter, tragen, schultern, randstreifen, Schulter, ...
  • shpatë në gjermanisht - degen, säbel, schwert, Schwert, Klinge, Schwertes
  • shpejtoj në gjermanisht - schnell, sausen, beeilung, beeilen, hast, eile, rasen, ...
  • shpejtuar në gjermanisht - beeilte, eilte, beeilt, Geschwindigkeit, Speed, Schnelligkeit, Geschwindigkeits
Fjalë të rastësishme
Shpejt në gjermanisht - Fjalor: shqip » gjermanisht
Përkthime: schnell, früh, bald, nächstens, zeitig, baldig, gleich, schneller, demnächst, sobald, dürr, flugs, Kürze, rasch