Shpejt në rumanisht

Përkthim: shpejt, Fjalor: shqip » rumanisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
rumanisht
Përkthime:
iute, îndată, devreme, curând, în curând, mai curând, imediat
Shpejt në rumanisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: shpejt

shpejt festove, shpejt kaluan kater vjet, shpejt dhe shijshme, shpejt me, shpejt dhe shijshem, shpejt fjalor gjuhësor rumanisht, shpejt në rumanisht

Përkthime

  • shpatull në rumanisht - mur, umăr, umar, umărul, de umăr, de umar
  • shpatë në rumanisht - spadă, sabie, sabia, sabie cu, spada, sabie de
  • shpejtoj në rumanisht - grabă, viteză, viteza, viteza de, vitezei, de viteză
  • shpejtuar në rumanisht - viteză, viteza, viteza de, vitezei, de viteză
Fjalë të rastësishme
Shpejt në rumanisht - Fjalor: shqip » rumanisht
Përkthime: iute, îndată, devreme, curând, în curând, mai curând, imediat