Shpejt në danisht

Përkthim: shpejt, Fjalor: shqip » danisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
danisht
Përkthime:
tidligt, tidlig, snart, hurtigt, hurtigst, snarest, når
Shpejt në danisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: shpejt

shpejt festove, shpejt kaluan kater vjet, shpejt dhe shijshme, shpejt me, shpejt dhe shijshem, shpejt fjalor gjuhësor danisht, shpejt në danisht

Përkthime

  • shpatull në danisht - skulder, skulderen, skuldre
  • shpatë në danisht - sværd, sværdet
  • shpejtoj në danisht - hastighed, hastigheden, speed, fart
  • shpejtuar në danisht - hastighed, hastigheden, speed, fart
Fjalë të rastësishme
Shpejt në danisht - Fjalor: shqip » danisht
Përkthime: tidligt, tidlig, snart, hurtigt, hurtigst, snarest, når