Shpejt në bjellorusisht

Përkthim: shpejt, Fjalor: shqip » bjellorusisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
bjellorusisht
Përkthime:
шыбка, рана, ахвотна, хутка, неўзабаве, скоро, скора
Shpejt në bjellorusisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: shpejt

shpejt festove, shpejt kaluan kater vjet, shpejt dhe shijshme, shpejt me, shpejt dhe shijshem, shpejt fjalor gjuhësor bjellorusisht, shpejt në bjellorusisht

Përkthime

  • shpatull në bjellorusisht - плячо, плечы, плячук, лапатку
  • shpatë në bjellorusisht - меч
  • shpejtoj në bjellorusisht - хуткасць
  • shpejtuar në bjellorusisht - хуткасць
Fjalë të rastësishme
Shpejt në bjellorusisht - Fjalor: shqip » bjellorusisht
Përkthime: шыбка, рана, ахвотна, хутка, неўзабаве, скоро, скора