Shpejt në bullgarisht

Përkthim: shpejt, Fjalor: shqip » bullgarisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
bullgarisht
Përkthime:
рано, ранен, скоро, веднага след
Shpejt në bullgarisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: shpejt

shpejt festove, shpejt kaluan kater vjet, shpejt dhe shijshme, shpejt me, shpejt dhe shijshem, shpejt fjalor gjuhësor bullgarisht, shpejt në bullgarisht

Përkthime

  • shpatull në bullgarisht - рамо, рамото, раменете, рамото на, на рамото
  • shpatë në bullgarisht - меч, меча, нож, мечът
  • shpejtoj në bullgarisht - скорост, скоростта, скорост на, на скоростта, скоростта на
  • shpejtuar në bullgarisht - скорост, скоростта, скорост на, на скоростта, скоростта на
Fjalë të rastësishme
Shpejt në bullgarisht - Fjalor: shqip » bullgarisht
Përkthime: рано, ранен, скоро, веднага след