Shpejt në holandisht

Përkthim: shpejt, Fjalor: shqip » holandisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
holandisht
Përkthime:
weldra, gauw, snel, haast, schielijk, dra, vroeg, alras, welhaast, spoedig, vroegtijdig, pril, hard, binnenkort, vlug
Shpejt në holandisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: shpejt

shpejt festove, shpejt kaluan kater vjet, shpejt dhe shijshme, shpejt me, shpejt dhe shijshem, shpejt fjalor gjuhësor holandisht, shpejt në holandisht

Përkthime

  • shpatull në holandisht - schouder, de schouder, schouders, schoudertas, shoulder
  • shpatë në holandisht - slagzwaard, degen, zwaard, het zwaard, sword, zwaards
  • shpejtoj në holandisht - dringen, jachten, voortmaken, spoed, haast, haasten, vaart, ...
  • shpejtuar në holandisht - haastig, gehaast, snelheid, speed, toerental, de snelheid, snelle
Fjalë të rastësishme
Shpejt në holandisht - Fjalor: shqip » holandisht
Përkthime: weldra, gauw, snel, haast, schielijk, dra, vroeg, alras, welhaast, spoedig, vroegtijdig, pril, hard, binnenkort, vlug