Shpejt në turqisht

Përkthim: shpejt, Fjalor: shqip » turqisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
turqisht
Përkthime:
erken, tiz, ir, yakında, hemen, en kısa sürede, çabuk, kısa süre sonra
Shpejt në turqisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: shpejt

shpejt festove, shpejt kaluan kater vjet, shpejt dhe shijshme, shpejt me, shpejt dhe shijshem, shpejt fjalor gjuhësor turqisht, shpejt në turqisht

Përkthime

  • shpatull në turqisht - omuz, shoulder, sırt
  • shpatë në turqisht - kılıç, kılıcı, sword, bir kılıç, kılıcın
  • shpejtoj në turqisht - acele, hız, hızlı, hızı, hızda, devir
  • shpejtuar në turqisht - hız, hızlı, hızı, hızda, devir
Fjalë të rastësishme
Shpejt në turqisht - Fjalor: shqip » turqisht
Përkthime: erken, tiz, ir, yakında, hemen, en kısa sürede, çabuk, kısa süre sonra