Shpejt në suedisht

Përkthim: shpejt, Fjalor: shqip » suedisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
suedisht
Përkthime:
fort, tidig, snart, snabbt, kort, inom kort
Shpejt në suedisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: shpejt

shpejt festove, shpejt kaluan kater vjet, shpejt dhe shijshme, shpejt me, shpejt dhe shijshem, shpejt fjalor gjuhësor suedisht, shpejt në suedisht

Përkthime

  • shpatull në suedisht - bog, axel, skuldra, axeln, skulder
  • shpatë në suedisht - svärd, svärdet, sword
  • shpejtoj në suedisht - hasta, fjäsk, ila, skynda, brådska, hast, hastighet, ...
  • shpejtuar në suedisht - hastighet, hastigheten, hastighets
Fjalë të rastësishme
Shpejt në suedisht - Fjalor: shqip » suedisht
Përkthime: fort, tidig, snart, snabbt, kort, inom kort