Shpejt në kroatisht

Përkthim: shpejt, Fjalor: shqip » kroatisht

ranog, domalo, raniji, ubrzo, skoro, daljinsko, rano, uskoro, brzo, hitro, ubrzanom
shpejt në kroatisht

Përkthime shtesë

uskoro, ubrzo, prije, je prije, brzo

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

shpejt fjalor gjuhësor kroatisht, shpejt festove, shpejt kaluan kater vjet, shpejt dhe shijshme, shpejt me, shpejt dhe shijshem, shpejt në kroatisht

Përkthime

shpatull në kroatisht - rame, ramena, ramenu, rameni, u ramenu, izbočina, obod, leđa, ...
shpatë në kroatisht - mač, mača, mačem
shpejtoj në kroatisht - brzina, brzine, brzinu, speed, brzine.sve, žurba
shpejtuar në kroatisht - brzina, brzine, brzinu, speed, brzine.sve, užurban
çelët në kroatisht - zrelo pivo, lager, piva, zrelo, pivo lager, otvoreno, javan, očevidan, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Shpejt në kroatisht - Fjalor: shqip » kroatisht
Përkthime: ranog, domalo, raniji, ubrzo, skoro, daljinsko, rano, uskoro, brzo, hitro, ubrzanom, uskoro, ubrzo, prije, je prije, brzo