Shpejt në estonisht

Përkthim: shpejt, Fjalor: shqip » estonisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
estonisht
Përkthime:
kähku, varajane, varane, varsti, ammune, peagi, kiiresti, niipea, peatselt
Shpejt në estonisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: shpejt

shpejt festove, shpejt kaluan kater vjet, shpejt dhe shijshme, shpejt me, shpejt dhe shijshem, shpejt fjalor gjuhësor estonisht, shpejt në estonisht

Përkthime

  • shpatull në estonisht - õlg, õla, abaosa, õlal, õlgade
  • shpatë në estonisht - mõõk, mõõga, mõõgaga, mõõka, mõõga läbi
  • shpejtoj në estonisht - tõttama, rutt, kiirustama, kiirus, kiiruse, kiirust, kiirusega, ...
  • shpejtuar në estonisht - rutakas, läbematu, kiirus, kiiruse, kiirust, kiirusega, ühendus
Fjalë të rastësishme
Shpejt në estonisht - Fjalor: shqip » estonisht
Përkthime: kähku, varajane, varane, varsti, ammune, peagi, kiiresti, niipea, peatselt