Atmosfera në ukrainisht

Përkthim: atmosfera, Fjalor: shqip » ukrainisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
ukrainisht
Përkthime:
атмосфера, обстановка, повітряний, повітря, повітряне, повітряна, атмосферу
Atmosfera në ukrainisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: atmosfera

atmosfera terrestre, atmosfera 96.5, atmosfera shtresa e ozonit, atmosfera dhe drita, atmosfera wikipedia, atmosfera fjalor gjuhësor ukrainisht, atmosfera në ukrainisht

Përkthime

  • ateizmi në ukrainisht - атеїзм, атеизм
  • atje në ukrainisht - знов-туди, отут, ось, сюди-туди, ну, от, отам, ...
  • atomi në ukrainisht - атомний, атом
  • aty në ukrainisht - ось, сюди-туди, знов-туди, отут, отам, ну, от, ...
Fjalë të rastësishme
Atmosfera në ukrainisht - Fjalor: shqip » ukrainisht
Përkthime: атмосфера, обстановка, повітряний, повітря, повітряне, повітряна, атмосферу