Atmosfera në ukrainisht

Përkthim: atmosfera, Fjalor: shqip » ukrainisht

атмосфера, обстановка, повітряний, повітря, повітряне, повітряна
atmosfera në ukrainisht

Përkthime shtesë: atmosfera

атмосфера, атмосферу

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: atmosfera

atmosfera fjalor gjuhësor ukrainisht, atmosfera terrestre, atmosfera 96.5, atmosfera shtresa e ozonit, atmosfera dhe drita, atmosfera wikipedia, atmosfera në ukrainisht

Përkthime

ateizmi në ukrainisht - атеїзм, атеизм
atje në ukrainisht - там, знов-туди, отут, ось, сюди-туди, ну, от, отам
atomi në ukrainisht - атом, атомний
aty në ukrainisht - там, ось, сюди-туди, знов-туди, отут, отам, ну, от
shpesh në ukrainisht - часто, нерідко, найчастіше, часто-густо

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Atmosfera në ukrainisht - Fjalor: shqip » ukrainisht
Përkthime: атмосфера, обстановка, повітряний, повітря, повітряне, повітряна, атмосфера, атмосферу