Atmosfera në letonisht

Përkthim: atmosfera, Fjalor: shqip » letonisht

ārija, tēma, melodija, vēsma, gaiss
atmosfera në letonisht

Përkthime shtesë: atmosfera

atmosfēra, atmosfēru, atmosfērā, atmosfēras, gaisotne

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: atmosfera

atmosfera fjalor gjuhësor letonisht, atmosfera terrestre, atmosfera 96.5, atmosfera shtresa e ozonit, atmosfera dhe drita, atmosfera wikipedia, atmosfera në letonisht

Përkthime

ateizmi në letonisht - ateisms, ateisma, ateismu, atheism
atje në letonisht - tur, ir, pastāv, nav, ka
atomi në letonisht - atoms, atomu, atoma, atom, daļiņa, kripatiņa
aty në letonisht - tur, ir, pastāv, nav, ka
grua në letonisht - sieviete, woman, sievieti, sievietei, plašs, sieva, plats

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Atmosfera në letonisht - Fjalor: shqip » letonisht
Përkthime: ārija, tēma, melodija, vēsma, gaiss, atmosfēra, atmosfēru, atmosfērā, atmosfēras, gaisotne