Atmosfera në maqedonisht

Përkthim: atmosfera, Fjalor: shqip » maqedonisht

воздухот
atmosfera në maqedonisht

Përkthime shtesë: atmosfera

атмосферата, атмосфера

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: atmosfera

atmosfera fjalor gjuhësor maqedonisht, atmosfera terrestre, atmosfera 96.5, atmosfera shtresa e ozonit, atmosfera dhe drita, atmosfera wikipedia, atmosfera në maqedonisht

Përkthime

ateizmi në maqedonisht - атеизмот, атеизам, на атеизмот, безбоштвото
atje në maqedonisht - таму, постојат, има, постои, нема
atomi në maqedonisht - атом, атомот, атоми, атом на
aty në maqedonisht - таму, постојат, има, постои, нема
veçantë në maqedonisht - специјални, посебни, посебна, специјален, посебен

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Atmosfera në maqedonisht - Fjalor: shqip » maqedonisht
Përkthime: воздухот, атмосферата, атмосфера