Atmosfera në sllovenisht

Përkthim: atmosfera, Fjalor: shqip » sllovenisht

atmosféra, vzdušje, zrak
atmosfera në sllovenisht

Përkthime shtesë: atmosfera

vzdušje, ozračje, atmosfero, vzdušju

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: atmosfera

atmosfera fjalor gjuhësor sllovenisht, atmosfera terrestre, atmosfera 96.5, atmosfera shtresa e ozonit, atmosfera dhe drita, atmosfera wikipedia, atmosfera në sllovenisht

Përkthime

ateizmi në sllovenisht - ateizem, ateizma, bezboštvo
atje në sllovenisht - obstaja, tam, obstajajo, ni, da
atomi në sllovenisht - atom, atoma, atomom, atomov
aty në sllovenisht - obstaja, tam, obstajajo, ni, da
mbase në sllovenisht - morda, mogoče, maybe, mogoče se, mogoče je, možná

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Atmosfera në sllovenisht - Fjalor: shqip » sllovenisht
Përkthime: atmosféra, vzdušje, zrak, vzdušje, ozračje, atmosfero, vzdušju