Atmosfera në sllovenisht

Përkthim: atmosfera, Fjalor: shqip » sllovenisht

atmosféra, vzdušje, zrak
atmosfera në sllovenisht

Përkthime shtesë

vzdušje, ozračje, atmosfero, vzdušju

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

atmosfera fjalor gjuhësor sllovenisht, atmosfera terrestre, atmosfera 96.5, atmosfera shtresa e ozonit, atmosfera dhe drita, atmosfera wikipedia, atmosfera në sllovenisht

Përkthime

adresë në sllovenisht - naslov, naslova
ateizmi në sllovenisht - ateizem, ateizma, bezboštvo
atje në sllovenisht - obstaja, tam, obstajajo, ni, da
atomi në sllovenisht - atom, atoma, atomom, atomov
aty në sllovenisht - obstaja, tam, obstajajo, ni, da

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Atmosfera në sllovenisht - Fjalor: shqip » sllovenisht
Përkthime: atmosféra, vzdušje, zrak, vzdušje, ozračje, atmosfero, vzdušju