Atmosfera në estonisht

Përkthim: atmosfera, Fjalor: shqip » estonisht

oravanahk, atmosfäär, õhk
atmosfera në estonisht

Përkthime shtesë: atmosfera

atmosfäär, õhkkond, atmosfääri, atmosfääris, õhkkonnas

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: atmosfera

atmosfera fjalor gjuhësor estonisht, atmosfera terrestre, atmosfera 96.5, atmosfera shtresa e ozonit, atmosfera dhe drita, atmosfera wikipedia, atmosfera në estonisht

Përkthime

arkeologjia në estonisht - arheoloogia, arheoloogias, arheoloogiat, arheoloogiast
ateizmi në estonisht - ateism, ateismi, ateismist, jumalavastalisuse, jumalavastalisuse eest
atje në estonisht - seal, ei, on, olemas, et, sinna
atomi në estonisht - aatom, aatomi, aatomiga, aatomit, kübe
aty në estonisht - seal, ei, on, olemas, et, sinna

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Atmosfera në estonisht - Fjalor: shqip » estonisht
Përkthime: oravanahk, atmosfäär, õhk, atmosfäär, õhkkond, atmosfääri, atmosfääris, õhkkonnas