Atmosfera në sllovakisht

Përkthim: atmosfera, Fjalor: shqip » sllovakisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
sllovakisht
Përkthime:
ovzduší, pneumatický, nafukovací, vzduch, letecký, atmosféra, atmosféru, atmosféry
Atmosfera në sllovakisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: atmosfera

atmosfera terrestre, atmosfera 96.5, atmosfera shtresa e ozonit, atmosfera dhe drita, atmosfera wikipedia, atmosfera fjalor gjuhësor sllovakisht, atmosfera në sllovakisht

Përkthime

  • ateizmi në sllovakisht - ateizmus
  • atje në sllovakisht - tam, tu, prípade
  • atomi në sllovakisht - atóm, atom, atómu, atóm z
  • aty në sllovakisht - tam, tu, prípade
Fjalë të rastësishme
Atmosfera në sllovakisht - Fjalor: shqip » sllovakisht
Përkthime: ovzduší, pneumatický, nafukovací, vzduch, letecký, atmosféra, atmosféru, atmosféry