Atmosfera në rumanisht

Përkthim: atmosfera, Fjalor: shqip » rumanisht

transmite, arie, briză, atmosferă, aer
atmosfera në rumanisht

Përkthime shtesë: atmosfera

atmosferă, atmosferă de, o atmosferă, atmosfere

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: atmosfera

atmosfera fjalor gjuhësor rumanisht, atmosfera terrestre, atmosfera 96.5, atmosfera shtresa e ozonit, atmosfera dhe drita, atmosfera wikipedia, atmosfera në rumanisht

Përkthime

ateizmi në rumanisht - ateism, ateismul, ateismului
atje në rumanisht - acolo, există, nu, exista, se, dincolo
atomi në rumanisht - atom, atom de, atomul, atomul de, particulă
aty në rumanisht - acolo, există, nu, exista, se, dincolo
gjysmë në rumanisht - jumătate, jumatate, jumătatea, de jumătate, jumătate de

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Atmosfera në rumanisht - Fjalor: shqip » rumanisht
Përkthime: transmite, arie, briză, atmosferă, aer, atmosferă, atmosferă de, o atmosferă, atmosfere