Atmosfera në turqisht

Përkthim: atmosfera, Fjalor: shqip » turqisht

hava, melodi, asman, esinti, meltem, ezgi, atmosfer
atmosfera në turqisht

Përkthime shtesë

atmosfer, bir atmosfer, atmosferi, atmosphere, ortam

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

atmosfera fjalor gjuhësor turqisht, atmosfera terrestre, atmosfera 96.5, atmosfera shtresa e ozonit, atmosfera dhe drita, atmosfera wikipedia, atmosfera në turqisht

Përkthime

ateizmi në turqisht - ateizm, ateizmin, ateizme, dinsizlik
atje në turqisht - orada, var, vardır, yoktur, bulunmaktadır
atomi në turqisht - atom, atomu, atomudur, atomunun
aty në turqisht - orada, var, vardır, yoktur, bulunmaktadır
lidh në turqisht - bağlantı, linki, bağlantısı, bağlantınızı, link, kravat, bağlamak, boyunbağı, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Atmosfera në turqisht - Fjalor: shqip » turqisht
Përkthime: hava, melodi, asman, esinti, meltem, ezgi, atmosfer, atmosfer, bir atmosfer, atmosferi, atmosphere, ortam