Atmosfera në italisht

Përkthim: atmosfera, Fjalor: shqip » italisht

ventilare, aria, arieggiare, aerare, melodia, motivo
atmosfera në italisht

Përkthime shtesë: atmosfera

un'atmosfera, ambiente, l'atmosfera, clima

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: atmosfera

atmosfera fjalor gjuhësor italisht, atmosfera terrestre, atmosfera 96.5, atmosfera shtresa e ozonit, atmosfera dhe drita, atmosfera wikipedia, atmosfera në italisht

Përkthime

ateizmi në italisht - ateismo, l'ateismo, dell'ateismo, all'ateismo, dall'ateismo
atje në italisht - là, ci, vi, non, c'è, costì
atomi në italisht - atomo, atomo di, dell'atomo, atom, particella, particola, briciolo
aty në italisht - là, ci, vi, non, c'è, costì
shteg në italisht - pista, traccia, sentiero, scia, percorso, viottolo, cammino

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Atmosfera në italisht - Fjalor: shqip » italisht
Përkthime: ventilare, aria, arieggiare, aerare, melodia, motivo, un'atmosfera, ambiente, l'atmosfera, clima