Atmosfera në hungarisht

Përkthim: atmosfera, Fjalor: shqip » hungarisht

fellépés, viselkedés, korán, ária, lég, atmoszféra, arckifejezés
atmosfera në hungarisht

Përkthime shtesë

légkör, légkörben, hangulat, légkört, atmoszférában

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

atmosfera fjalor gjuhësor hungarisht, atmosfera terrestre, atmosfera 96.5, atmosfera shtresa e ozonit, atmosfera dhe drita, atmosfera wikipedia, atmosfera në hungarisht

Përkthime

ateizmi në hungarisht - ateizmus, ateizmust, az ateizmus, az ateizmust, ateizmusa
atje në hungarisht - ott, van, vannak, létezik, még, oda, amott
atomi në hungarisht - atom, atomot, atommal, jelent, kapcsolódik
aty në hungarisht - ott, van, vannak, létezik, még, amott, oda
dobësi në hungarisht - gyengeség, gyengesége, gyenge, gyengeséget, gyengeségét

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Atmosfera në hungarisht - Fjalor: shqip » hungarisht
Përkthime: fellépés, viselkedés, korán, ária, lég, atmoszféra, arckifejezés, légkör, légkörben, hangulat, légkört, atmoszférában