Atmosfera në latinisht

Përkthim: atmosfera, Fjalor: shqip » latinisht

ær, aer
atmosfera në latinisht

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: atmosfera

atmosfera fjalor gjuhësor latinisht, atmosfera terrestre, atmosfera 96.5, atmosfera shtresa e ozonit, atmosfera dhe drita, atmosfera wikipedia, atmosfera në latinisht

Përkthime

ateizmi në anglisht - atheism, atheist, of atheism, the atheism
atje në latinisht - ibi, illic
atomi në latinisht - atomus
aty në latinisht - ibi, illic
lidhje në anglisht - tie, connection, bond, league, link, respect, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Atmosfera në latinisht - Fjalor: shqip » latinisht
Përkthime: ær, aer