Atmosfera në rusisht

Përkthim: atmosfera, Fjalor: shqip » rusisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
rusisht
Përkthime:
гласность, проветривать, сушить, авиатранспорт, внешность, стюардесса, выветривать, эфир, ария, солярий, бриз, облик, проветрить, мотив, атмосфера, воздух, атмосферу, атмосферы, атмосфере, атмосферой
Atmosfera në rusisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: atmosfera

atmosfera terrestre, atmosfera 96.5, atmosfera shtresa e ozonit, atmosfera dhe drita, atmosfera wikipedia, atmosfera fjalor gjuhësor rusisht, atmosfera në rusisht

Përkthime

  • ateizmi në rusisht - атеизм, атеизма, атеизмом, атеизму
  • atje në rusisht - ишь, ну, вон, туда, там, тут, здесь, ...
  • atomi në rusisht - крупица, атом, частица, атома, атомом, атомов
  • aty në rusisht - ишь, там, ну, здесь, тут, туда, вон, ...
Fjalë të rastësishme
Atmosfera në rusisht - Fjalor: shqip » rusisht
Përkthime: гласность, проветривать, сушить, авиатранспорт, внешность, стюардесса, выветривать, эфир, ария, солярий, бриз, облик, проветрить, мотив, атмосфера, воздух, атмосферу, атмосферы, атмосфере, атмосферой