Eksporti në danisht

Përkthim: eksporti, Fjalor: shqip » danisht

eksport, eksportere
eksporti në danisht

Përkthime shtesë: eksporti

eksport, udførsel, eksporten, eksportprisen, eksportere

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: eksporti

eksporti fjalor gjuhësor danisht, eksporti neto, eksporti dhe importi ne shqiperi, eksporti i kosoves, eksporti ne kosove, eksporti dhe importi ne kosove, eksporti në danisht

Përkthime

arteria në danisht - arterie, arterien, artery, pulsåre
ekran në danisht - skærm, skærmen, skærmbilledet, skærmbillede
ekskursion në danisht - udflugt, udflugtslokale, udflugten, tur
ekspozitë në danisht - udstilling, udstillingen, udstillingens, udstillinger
ekzistencë në danisht - eksistens, eksistensen, foreligger, findes, der foreligger

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Eksporti në danisht - Fjalor: shqip » danisht
Përkthime: eksport, eksportere, eksport, udførsel, eksporten, eksportprisen, eksportere