Eksporti në finlandisht

Përkthim: eksporti, Fjalor: shqip » finlandisht

viedä, vienti, maastavienti
eksporti në finlandisht

Përkthime shtesë: eksporti

vienti, viennin, vientiä, vientiin, ja vienti

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: eksporti

eksporti fjalor gjuhësor finlandisht, eksporti neto, eksporti dhe importi ne shqiperi, eksporti i kosoves, eksporti ne kosove, eksporti dhe importi ne kosove, eksporti në finlandisht

Përkthime

ekran në finlandisht - kuvaruutu, näytön, näyttö, näytössä, screen, lume, näkösuoja, silmänlume, ...
ekskursion në finlandisht - retki, retkellä, retken, excursion, ekskursio, huviretki
ekspozitë në finlandisht - näyttely, näyttelyn, näyttelyssä, näyttelyyn, -näyttely, esitys, esittely, ...
ekzistencë në finlandisht - olemassaolo, olemassaolon, olemassaolosta, olemassa, olemassaoloa, elimistö, oleminen, olio, ...
zonjë në finlandisht - lady, nainen, rouva, leidi, täti, aatelisnainen

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Eksporti në finlandisht - Fjalor: shqip » finlandisht
Përkthime: viedä, vienti, maastavienti, vienti, viennin, vientiä, vientiin, ja vienti