Eksporti në frëngjisht

Përkthim: eksporti, Fjalor: shqip » frëngjisht

exporter, exportent, réaliser, exportez, exportons, exportation
eksporti në frëngjisht

Përkthime shtesë

exportation, l'exportation, exportations, export

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

eksporti fjalor gjuhësor frëngjisht, eksporti neto, eksporti dhe importi ne shqiperi, eksporti i kosoves, eksporti ne kosove, eksporti dhe importi ne kosove, eksporti në frëngjisht

Përkthime

ekran në frëngjisht - écran, l'écran, page, format, protection, jalousie, store, abri, ...
ekskursion në frëngjisht - excursion, randonnée, excursions, l'excursion, excursion de, sortie, expédition, promenade, ...
ekspozitë në frëngjisht - exposition, expositions, salon, l'exposition, démonstration, devanture, présentation, explication, ...
ekzistencë në frëngjisht - existence, l'existence, existe, vie, organisme, étant, être, ...
përpunoj në frëngjisht - remettre à neuf, rénover, réviser, reconditionner, remettre en état, guérir, régaler, régal, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Eksporti në frëngjisht - Fjalor: shqip » frëngjisht
Përkthime: exporter, exportent, réaliser, exportez, exportons, exportation, exportation, l'exportation, exportations, export