Eksporti në greqisht

Përkthim: eksporti, Fjalor: shqip » greqisht

εξάγω, εξαγωγή
eksporti në greqisht

Përkthime shtesë: eksporti

εξαγωγή, εξαγωγής, την εξαγωγή, εξαγωγών, εξαγωγές

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: eksporti

eksporti fjalor gjuhësor greqisht, eksporti neto, eksporti dhe importi ne shqiperi, eksporti i kosoves, eksporti ne kosove, eksporti dhe importi ne kosove, eksporti në greqisht

Përkthime

ekran në greqisht - οθόνη, οθόνης, της οθόνης, οθ νη, οθόνη του, εξετάζω
ekskursion në greqisht - εκδρομή, εκδρομής, εκδρομές, εκδρομών, εξόρμηση
ekspozitë në greqisht - έκθεση, έκθεσης, εκθεσιακό, της έκθεσης, εκθέσεων
ekzistencë në greqisht - ύπαρξη, ύπαρξης, υπάρξεως, ύπαρξή, την ύπαρξη, όν
shtrydh në greqisht - σφίξιμο, συμπίεση, συμπίεσης, συμπίεση των, συμπιέσεως, πρεσάρω, πιέζω

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Eksporti në greqisht - Fjalor: shqip » greqisht
Përkthime: εξάγω, εξαγωγή, εξαγωγή, εξαγωγής, την εξαγωγή, εξαγωγών, εξαγωγές