Eksporti në lituanisht

Përkthim: eksporti, Fjalor: shqip » lituanisht

eksportuoti, eksportas
eksporti në lituanisht

Përkthime shtesë: eksporti

eksportas, eksporto, eksportuoti, eksportą

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: eksporti

eksporti fjalor gjuhësor lituanisht, eksporti neto, eksporti dhe importi ne shqiperi, eksporti i kosoves, eksporti ne kosove, eksporti dhe importi ne kosove, eksporti në lituanisht

Përkthime

ekran në lituanisht - ekranas, ekrano, ekrane, ekranu, ekraną, rėtis, sietas
ekskursion në lituanisht - ekskursija, ekskursijos, ekskursijų, išvyka, excursion, iškyla
ekspozitë në lituanisht - paroda, parodų, parodos, parodoje, parodą
ekzistencë në lituanisht - egzistavimas, buvimas, buvimą, egzistavimą, egzistuoja, visata
rilindje në lituanisht - atgimimas, atgimimo, atgimimą, atgimimui, atgimtų, renesansas

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Eksporti në lituanisht - Fjalor: shqip » lituanisht
Përkthime: eksportuoti, eksportas, eksportas, eksporto, eksportuoti, eksportą