Eksporti në letonisht

Përkthim: eksporti, Fjalor: shqip » letonisht

eksportprece, eksports
eksporti në letonisht

Përkthime shtesë: eksporti

eksports, eksporta, eksportu, eksportēt, izvešanas

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: eksporti

eksporti fjalor gjuhësor letonisht, eksporti neto, eksporti dhe importi ne shqiperi, eksporti i kosoves, eksporti ne kosove, eksporti dhe importi ne kosove, eksporti në letonisht

Përkthime

ekran në letonisht - ekrāns, ekrāna, screen, ekrānu, ekrānā, siets
ekskursion në letonisht - ekskursija, ekskursijas, ekskursiju, ekskursijā, excursion
ekspozitë në letonisht - izstāde, izstāžu, izstādes, izstādē
ekzistencë në letonisht - esamība, pastāvēšana, eksistence, pastāv, esamību, visums, ...
kodër në letonisht - kalns, kalna, hill, kalnu, kalnā, pakalns

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Eksporti në letonisht - Fjalor: shqip » letonisht
Përkthime: eksportprece, eksports, eksports, eksporta, eksportu, eksportēt, izvešanas