Eksporti në turqisht

Përkthim: eksporti, Fjalor: shqip » turqisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
turqisht
Përkthime:
ihracat, ihracatı, ve ihracatı, ihraç, verme
Eksporti në turqisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: eksporti

eksporti neto, eksporti dhe importi ne shqiperi, eksporti i kosoves, eksporti ne kosove, eksporti dhe importi ne kosove, eksporti fjalor gjuhësor turqisht, eksporti në turqisht

Përkthime

  • ekran në turqisht - elek, kapak, örtü, kalbur, ekranı, ekranında, ekranda, ...
  • ekskursion në turqisht - gezinti, gezi, gezi ve turlar, gezi ve turlar için, için gezi ve turlar, Hizmetler tur
  • ekspozitë në turqisht - sergi, fuar, sergisi, sergileme
  • ekzistencë në turqisht - varlık, oluş, mevcudiyet, organizma, hayat, evren, varoluş, ...
Fjalë të rastësishme
Eksporti në turqisht - Fjalor: shqip » turqisht
Përkthime: ihracat, ihracatı, ve ihracatı, ihraç, verme