Eksporti në suedisht

Përkthim: eksporti, Fjalor: shqip » suedisht

utförsel, exportera, export
eksporti në suedisht

Përkthime shtesë

export, exportera, exporten

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

eksporti fjalor gjuhësor suedisht, eksporti neto, eksporti dhe importi ne shqiperi, eksporti i kosoves, eksporti ne kosove, eksporti dhe importi ne kosove, eksporti në suedisht

Përkthime

ekran në suedisht - skärm, skärmen, lock
ekskursion në suedisht - utflykt, exkursion, utflykten, sightseeing, utflykter, tur
ekspozitë në suedisht - utställning, utställningen, utställnings, mässan, uppvisning, förevisning
ekzistencë në suedisht - existens, förekomsten, existensen, före, föreligger, väsen, tillvaro, ...
turist në suedisht - turistinformation, turister, turist-, turist

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Eksporti në suedisht - Fjalor: shqip » suedisht
Përkthime: utförsel, exportera, export, export, exportera, exporten