Eksporti në holandisht

Përkthim: eksporti, Fjalor: shqip » holandisht

uitvoer, exporteren, export, uitvoeren
eksporti në holandisht

Përkthime shtesë

export, uitvoer, exporteren, de uitvoer, bij uitvoer

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

eksporti fjalor gjuhësor holandisht, eksporti neto, eksporti dhe importi ne shqiperi, eksporti i kosoves, eksporti ne kosove, eksporti dhe importi ne kosove, eksporti në holandisht

Përkthime

ekran në holandisht - scherm, zeef, het scherm, screen, bedekking, kaft, beeldscherm, schut, ...
ekskursion në holandisht - excursie, uitstapje, tocht, excursies, uitstap, trip, ...
ekspozitë në holandisht - tentoonstelling, expositie, beurs, de tentoonstelling, expositiecentrum, vertoning
ekzistencë në holandisht - bestaan, het bestaan, aanwezigheid, bestaat, sprake, schepping, aanzijn, heelal, ...
fortesë në holandisht - fort, in fort, van fort, het fort, vesting

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Eksporti në holandisht - Fjalor: shqip » holandisht
Përkthime: uitvoer, exporteren, export, uitvoeren, export, uitvoer, exporteren, de uitvoer, bij uitvoer