Eksporti në ukrainisht

Përkthim: eksporti, Fjalor: shqip » ukrainisht

експортувати, експортування, вивіз, вивозити, вивезти, експортний, експорт
eksporti në ukrainisht

Përkthime shtesë

експорт, експорту

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

eksporti fjalor gjuhësor ukrainisht, eksporti neto, eksporti dhe importi ne shqiperi, eksporti i kosoves, eksporti ne kosove, eksporti dhe importi ne kosove, eksporti në ukrainisht

Përkthime

ekran në ukrainisht - екран, екран і, дисплей, прикрити, завіса, екранізувати, проглядати
ekskursion në ukrainisht - екскурсія, екскурсію, поїздка, екскурс
ekspozitë në ukrainisht - виставка, виставку, проявлення, описання, виклад, вияв, показ, ...
ekzistencë në ukrainisht - існування, будучи, істоту, істота, ниття, життя, наявність
mbushje në ukrainisht - набивка, набивання, прокладки, набивки й пр, набивки, вантаження, прокладка, заповнення, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Eksporti në ukrainisht - Fjalor: shqip » ukrainisht
Përkthime: експортувати, експортування, вивіз, вивозити, вивезти, експортний, експорт, експорт, експорту