Eksporti në sllovakisht

Përkthim: eksporti, Fjalor: shqip » sllovakisht

vývozní, vyvážení, export, vývoz
eksporti në sllovakisht

Përkthime shtesë: eksporti

export, Vývoz, exportovať

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: eksporti

eksporti fjalor gjuhësor sllovakisht, eksporti neto, eksporti dhe importi ne shqiperi, eksporti i kosoves, eksporti ne kosove, eksporti dhe importi ne kosove, eksporti në sllovakisht

Përkthime

admiral në sllovakisht - admirál, admirála
ekran në sllovakisht - obrazovka, stránka, panel, displej, obrazovky, clona
ekskursion në sllovakisht - výlet, exkurzia
ekspozitë në sllovakisht - výstava, výstavy, výstavu, výstavní
ekzistencë në sllovakisht - existencie, existencia, existenciu, existencii, o existencii, bytí, tvor

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Eksporti në sllovakisht - Fjalor: shqip » sllovakisht
Përkthime: vývozní, vyvážení, export, vývoz, export, Vývoz, exportovať