Eksporti në kroatisht

Përkthim: eksporti, Fjalor: shqip » kroatisht

izvoz, eksportirati, izvoza, izvozna, izvesti
eksporti në kroatisht

Përkthime shtesë: eksporti

izvoz, izvozno, izvozna, izvozni, izvozu

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: eksporti

eksporti fjalor gjuhësor kroatisht, eksporti neto, eksporti dhe importi ne shqiperi, eksporti i kosoves, eksporti ne kosove, eksporti dhe importi ne kosove, eksporti në kroatisht

Përkthime

ekran në kroatisht - zaslon, zaslona, screen, čuvar, okrilje, raster, pokrov, rešeto, ...
ekskursion në kroatisht - izlet, izletište, izleta, izletničke, izleti, izletnički
ekspozitë në kroatisht - izložba, izložbe, izložbu, izložbi, postav, obrazloženje, izlaganje, izložbeni, ...
ekzistencë në kroatisht - postojanje, postojanja, egzistencija, postojanju, je postojanje, sadašnji, ...
etnografik në kroatisht - etnografski, etnografska, etnografske, etnografsku, etnografskog

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Eksporti në kroatisht - Fjalor: shqip » kroatisht
Përkthime: izvoz, eksportirati, izvoza, izvozna, izvesti, izvoz, izvozno, izvozna, izvozni, izvozu