Atomi në çekisht

Përkthim: atomi, Fjalor: shqip » çekisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
çekisht
Përkthime:
částice, zrnko, částečka, atom, vodíku, atomu, atomem, atomy
Atomi në çekisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: atomi

atomi dhe elektriciteti, atomic clock, atomi wikipedia, atami sushi, atomic design, atomi fjalor gjuhësor çekisht, atomi në çekisht

Përkthime

  • atje në çekisht - tam, zde, tady, se, existuje, ještě
  • atmosfera në çekisht - vzdušný, výraz, vzezření, usušit, letecký, větrat, atmosféra, ...
  • aty në çekisht - tady, zde, tam, se, existuje, ještě
  • atë në çekisht - to, je, se, že
Fjalë të rastësishme
Atomi në çekisht - Fjalor: shqip » çekisht
Përkthime: částice, zrnko, částečka, atom, vodíku, atomu, atomem, atomy