Atomi në italisht

Përkthim: atomi, Fjalor: shqip » italisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
italisht
Përkthime:
particella, atomo, particola, briciolo, atomo di, dell'atomo, atom
Atomi në italisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: atomi

atomi dhe elektriciteti, atomic clock, atomi wikipedia, atami sushi, atomic design, atomi fjalor gjuhësor italisht, atomi në italisht

Përkthime

  • atje në italisht - costì, ci, là, vi, non, c'è
  • atmosfera në italisht - ventilare, aria, arieggiare, aerare, melodia, motivo, un'atmosfera, ...
  • aty në italisht - là, ci, costì, vi, non, c'è
  • atë në italisht - babbo, padre, esso, essa, è, che, si
Fjalë të rastësishme
Atomi në italisht - Fjalor: shqip » italisht
Përkthime: particella, atomo, particola, briciolo, atomo di, dell'atomo, atom