Atomi në sllovenisht

Përkthim: atomi, Fjalor: shqip » sllovenisht

atom
atomi në sllovenisht

Përkthime shtesë

atom, atoma, atomom, atomov

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

atomi fjalor gjuhësor sllovenisht, atomi dhe elektriciteti, atomic clock, atomi wikipedia, atami sushi, atomic design, atomi në sllovenisht

Përkthime

atje në sllovenisht - obstaja, tam, obstajajo, ni, da
atmosfera në sllovenisht - vzdušje, ozračje, atmosfero, vzdušju, atmosféra, zrak
aty në sllovenisht - obstaja, tam, obstajajo, ni, da
atë në sllovenisht - to, se, ga, da, pa, táta, ata, oče
dita në sllovenisht - dan, dnevno, dneh, dne

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Atomi në sllovenisht - Fjalor: shqip » sllovenisht
Përkthime: atom, atom, atoma, atomom, atomov