Atomi në sllovenisht

Përkthim: atomi, Fjalor: shqip » sllovenisht

atom
atomi në sllovenisht

Përkthime shtesë: atomi

atom, atoma, atomom, atomov

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: atomi

atomi fjalor gjuhësor sllovenisht, atomi dhe elektriciteti, atomic clock, atomi wikipedia, atami sushi, atomic design, atomi në sllovenisht

Përkthime

atje në sllovenisht - obstaja, tam, obstajajo, ni, da
atmosfera në sllovenisht - vzdušje, ozračje, atmosfero, vzdušju, atmosféra, zrak
aty në sllovenisht - obstaja, tam, obstajajo, ni, da
atë në sllovenisht - to, se, ga, da, pa, táta, ata, oče
mëngë në sllovenisht - rokav, rokavi, tulec, puša, stročnica

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Atomi në sllovenisht - Fjalor: shqip » sllovenisht
Përkthime: atom, atom, atoma, atomom, atomov