Atomi në letonisht

Përkthim: atomi, Fjalor: shqip » letonisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
letonisht
Përkthime:
daļiņa, atoms, kripatiņa, atomu, atoma, atom
Atomi në letonisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: atomi

atomi dhe elektriciteti, atomic clock, atomi wikipedia, atami sushi, atomic design, atomi fjalor gjuhësor letonisht, atomi në letonisht

Përkthime

  • atje në letonisht - tur, ir, pastāv, nav, ka
  • atmosfera në letonisht - ārija, tēma, melodija, vēsma, gaiss, atmosfēra, atmosfēru, ...
  • aty në letonisht - tur, ir, pastāv, nav, ka
  • atë në letonisht - tēvs, tas, tā, to, ir, ka
Fjalë të rastësishme
Atomi në letonisht - Fjalor: shqip » letonisht
Përkthime: daļiņa, atoms, kripatiņa, atomu, atoma, atom