Atomi në kroatisht

Përkthim: atomi, Fjalor: shqip » kroatisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
kroatisht
Përkthime:
atomski, atomske, atomska, atom, atomom, atoma, atom koji
Atomi në kroatisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: atomi

atomi dhe elektriciteti, atomic clock, atomi wikipedia, atami sushi, atomic design, atomi fjalor gjuhësor kroatisht, atomi në kroatisht

Përkthime

  • atje në kroatisht - onamo, tamo, ondje, tu, drugdje, da, postoji, ...
  • atmosfera në kroatisht - povjetarac, prilike, zrakom, ugođaj, ugođaju, provjetravati, atmosferu, ...
  • aty në kroatisht - tamo, ondje, da, onamo, tu, drugdje, postoji, ...
  • atë në kroatisht - otac, to, ona, je, da, se
Fjalë të rastësishme
Atomi në kroatisht - Fjalor: shqip » kroatisht
Përkthime: atomski, atomske, atomska, atom, atomom, atoma, atom koji